KONST / Litografier / Färglitografi 14413361
nr 1441 3361
Nina Thorgeirsdottir
(f. 1967), Sverige
Färglitografi , "Cafeinteriör". Signerad, numrerad 48/190. Färglitografi, bildmått: 49x65 cm, oramat löst blad
Nina Thorgeirsdottir, isländsk-svensk bildkonstnär född 1967 Selfoss, Island.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 januari 2022
kl 20:15:22
10/1 12:15:02
Nina Thorgeirsdottir
Läs mer om Nina Thorgeirsdottir